Genel Bakış

KENDİNİ RÜZGARA BIRAK
Hem bayanları hem de erkekleri dizaynı ile büyüleyen, ön gidonda klasik chopper tasarımına, gövdede ise İtalyan scooter hatlarına sahip tüm bakışları üzerine toplayacağın nostaljik asil görünüm. Özel üretim çift renkli karenajlar ve üzerinde kullanılan nikelaj aksesuarlarla mükemmel tasarım.

Tasarım

Tasarımıyla hem nostaljiyi hem de modernliği bir arada yaşatan, göz alıcı 125 ZNU ile tüm gözler senin üzerinde olacak.

Süspansiyon

Ön süspansiyon sisteminde mafsallı çift salıncaklı ön amortisör, arka süspansiyonda ise yüksek denge için helezonik, güçlü,  tek merkezi amortisör konumlandırılmıştır.

Fren Sistemi

10 inch alüminyum alaşım jant yapısıyla, güçlü ve kullanışlı yapıya sahip olan 125 ZNU ile yolculuklar daha güvenli hale getirilmiştir.

125 ZNU, ön soğutma kanallı disk fren sistemi ve arka kampana fren ile, keyifli ve güvenli yolculuğun en gözde modellerinden.

Gösterge Paneli

Benzin durum göstergesi, sinyal lambaları, ve kilometre göstergesi de 125 ZNU'’da nostaljinin ön plana çıkmasını sağlayan yapıda. Bu tasarımlarıyla hem geçmişe, hem de geleceğe yolculuk 125 ZNU ile gerçekleşiyor.

Aydınlatma & İkaz Lambaları

Gövdeden bağımsız, nikelaj kaplamalı ön far tası, gözlerinizi kamaştıracak. Ön sinyaller ön gövdeye entegre kompakt bir tasarıma sahipken, arka stop ve arka sinyaller, genel tasarıma uygun nikelaj bağlantı aparatları ile arka kuyruğa monte edildi.

Gaz Elciği

Estetik elcikler üzerindeki nikelaj kaplama bölümler, genel tasarımla uyum içerisindedir. Kolay kavranabilen tasarımda ve kumanda düğmeleri el ergonomisine uygundur ve parmakların kolay ulaşmasına imkan verir.

Sele

Geniş ve kaymaz sele yapısı, arka dayanak yastığı ile güvenliği ve konforu bir arada yaşatıyor. Ayrıca geniş sele altı bagajı ve güçlü port bagaj yapısıyla, ihtiyacın olan eşyaları yanından ayırmaman için 125 ZNU senin için ekstra bir yardımcı görevini üstleniyor.

Çevreci Ve Estetik Egzoz

Nikelaj koruma kapaklı, Euro 3 standartlarında düşük emisyonlu egzoz.

Kendini Rüzgara Bırak

Hem bayanları hem de erkekleri dizaynı ile büyüleyen, ön gidonda klasik chopper tasarımına, gövdede ise İtalyan scooter hatlarına sahip tüm bakışları üzerine toplayacağın nostaljik asil görünüm. Özel üretim çift renkli karenajlar ve üzerinde kullanılan nikelaj aksesuarlarla mükemmel tasarım.

4 zamanlı, tek silindirli motor bloğu minimum yakıt değerleri ile memnuniyetini arttırırken, üst düzey performans hissettirecek.

Süspansiyon sisteminin sunacağı rahatlık haricinde, düşük emisyon değerleri ile de çevreci bir motor.

Teknik Özellikler

Motor Tipi Tek Silindir, Dört zamanlı, Hava Soğutma
Motor Hacmi 124,6 cc
Silindir Çapı x Stork 52.40 x 57.80 mm
Sıkıştırma Oranı 9.2± 0.1 : 1
Yakıt Sistemi Karbüratör
Maksimum Güç 6.5 kw at 7500 min-1
Maksimum Tork 9.5 Nm at 5000 min-1
Ateşleme Tipi CDI
Şanzıman CVT
Boyutlar (UxGxY) 1891 x 872 x 1090
Tekerlekler Arası Mesafe 1255 mm
Yakıt Tankı Kapasitesi 5.0 ± 0.2 lt
Ağırlık 97 kg
Maksimum Taşıma Kapasitesi 151 kg
Frenler Ön/Arka Disk / Kampana
Tekerlek Ölçüsü Ön 3.50-10
Tekerlek Ölçüsü Arka 3.50-10

Video Galeri

Bu şölene siz de katılın

Mondial dünyasında keyifli bir tura ne dersiniz?