Genel Bakış

TRAFİĞE EKONO-MİNİK ÇÖZÜM
49,6 cc 7.500 d/d' da 2,3 kw güçteki CVT motoru ile yakıt tüketiminde cimri, tasarımıyla sevimli, her yaştan bayan erkek tüm kullanıcılara hitap eden harika bir scooter.

Süspansiyon

Sürüş konforu için ön süspansiyon sisteminde teleskobik ön amortisörler ve arka süspansiyon sisteminde ise helezonik sistemde tek amortisör kullanılmıştır.

Fren Sistemi

10 inch alüminyum alaşım jant yapısıyla, güçlü ve kullanışlı yapıya sahip olan 50 REVIVAL ile yolculuklar daha güvenli hale getirilmiştir.

REVIVAL ön soğutma kanallı disk fren sistemi ve arka kampana fren ile keyifli ve güvenli yolculuğun en gözde modellerinden.

Gösterge Paneli

50 REVIVAL scooter gösterge paneli üzerinde, analog km saati, benzin göstergesi, uzun / kısa far ikaz lambası ve sağ / sol sinyal ikaz ışıkları bulunmaktadır.

Aydınlatma & İkaz Lambaları

50 REVIVAL, nikelaj çizgi çerçeveli gidona entegre ön nikelaj far, ön göğüslük ile tümleşik şık sinyaller, arka kuyruk karenajına entegre arka stop ve arka sinyaller ile  dikkatleri üzerine çeker. Aydınlatma sistemi, trafikte fark edilirliği maksimuma çıkararak, hem güvenlik hem de rahat sürüş imkanı sunar.

Ayaklık Ana Gövde

Ayaklık ana gövdedeki geniş alanıyla yanınızda taşımanız gereken eşyalar için ekstra alan sunan 50 REVIVAL, yolculuk boyunca en büyük yardımcın olmaya hazır. 50 REVIVAL eşyaların taşınmasını üstlenirken, sen sadece yolculuğun ve sürüşün keyfini çıkar.

Güvenlik sistemi

Sele altı bagajı açma kademesi de bulunan yeni kilit sistemiyle, daha güvenlikli ve daha rahat kullanım amaçlanmıştır. Anahtar ile tek merkezden kullanım kolaylığı sunulmuştur.

Sele

Geniş ve kaymaz sele tasarımı ile yolculukta hem rahatın hem de güvenliğin sağlanmıştır. Sürüşün keyifli yanını yaşaman için tasarlanan sele yapısı ile memnuniyet ön planda tutulmuştur.

Arka Port Bagaj

Port bagaj yapısıyla, yolculukta ekstra taşıma kolaylığı sunarak, günlük yaşamda sırtındaki yükünüzü azaltıp hayatın ve sürüşün keyfini sunar.

Çevreci Ve Estetik Egzoz

Nikelaj koruma kapaklı, Euro 3 standartlarında düşük emisyonlu egzoz yapısına sahiptir.

Trafiğe Ekono-Minik Çözüm

49,6 cc 7.500 d/d' da 2,3 kw güçteki CVT motoru ile yakıt tüketiminde cimri, tasarımıyla sevimli, her yaştan bayan erkek tüm kullanıcılara hitap eden harika bir scooter.

Küçük gövde yapısı ve yüksek manevra kabiliyeti ile şehir trafiğinde takılı kalmayacaksın.

50 REVIVAL (MTV) Motorlu Taşıtlar Vergisinden muaftır.

B SINIFI EHLİYET İLE KULLANIMA UYGUNDUR.

Teknik Özellikler

Motor Tipi Tek Silindir, Dört zamanlı, Hava Soğutma
Motor Hacmi 49.6 cc
Silindir Çapı x Stork 39.00 x 41.50 mm
Sıkıştırma Oranı 10.5 ± 0.1 : 1
Yakıt Sistemi Karbüratör
Maksimum Güç 2.3 kw at 7500 min-1
Maksimum Tork 3.1 Nm at 6500 min-1
Ateşleme Tipi CDI
Şanzıman CVT
Boyutlar (UxGxY) 1690 x 695 x 1095
Tekerlekler Arası Mesafe 1270 mm
Yakıt Tankı Kapasitesi 6.0±0.2 lt
Ağırlık 85 kg
Maksimum Taşıma Kapasitesi 150 kg
Frenler Ön/Arka Disk / Kampana
Tekerlek Ölçüsü Ön 3.50-10
Tekerlek Ölçüsü Arka 3.50-10