Haberler

Motosikletin Lideri UMA , 2015 ‘Servis Yapılandırma ve Geliştirme’ Toplantısını Gerçekleştirdi.

Türkiye’de motosikletin lideri Uğur Motorlu Araçlar A.Ş (UMA) , bu yıl ki ‘Servis Yapılanma ve Geliştirme’ toplantısını, Yetkili Servislerin katılımı ile 09-11 Ocak tarihleri arasında Kuşadası Pine Bay Resort Otel’de etkili bir organizasyon ile gerçekleştirdi.
Motosikletin Lideri UMA , 2015 ‘Servis Yapılandırma ve Geliştirme’ Toplantısını Gerçekleştirdi.
UMA, yetkili servisleri ile yeni yılın ilk günlerinde sezonun açılış toplantısında buluşarak 2015 yılı projeleri hakkında bilgiler verdi. Toplantıda, servisler ve çalışanlar ile her zaman yan yana olmak, kazancı ve mutluluğu paylaşmayı ilke etmek ve müşteri hizmetlerinin önemi üzerinde duruldu.

Uğur Motorlu Araçlar adına ilk konuşmayı yapan Genel Müdür Faysal Takmaklı, “Kurulduğumuz günden bu güne 11 seneyi geride bıraktık. Bu süreç bizlere bir çok alanda deneyim ve tecrübe katarken aynı zamanda koşulsuz müşteri memnuniyeti ile yola çıkmamızın ne kadar doğru olduğunu göstermiş oldu.

TUİK verilerine göre, 2014 yılında sektördeki satış liderliğimizin, 10. yılını kutladık. Uğur Motorlu Araçlar çatısı altındaki Mondial, sizlerin de desteği ile 10 yıldır olduğu gibi bundan sonraki yıllarda da ‘’Türkiye’nin en çok tercih edilen motosiklet markası’’ olmaya devam edecektir.” Şeklinde konuştu.

Uğur Motorlu Araçlar olarak 2015 yılında var olan marka değerini daha da güçlendirmek için birlikte hareket etmenin güçlerine güç katacağını belirten Takmaklı, “Güçlü ve rekabetçi ürünler oluşturarak kaliteden ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda tutulması gerektiğini” ifade etti.

Toplantının son günü gala gecesi ile kapanış yapılırken, çekilişle kazanan yetkili servislere hediyeleri verildi.

12 Ocak 2015 Pazartesi

Fotoğraflar


Tüm Haberler
SOSYAL MEDYADA

Mondial resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

Mondial E-Bülten'e kayıt olarak Mondial ile ilgili yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olun.

TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI

Merkezimiz ile iletişime geçerek tüm sorularınız için yardım alabilirsiniz.

444 80 850 800 448 3 862