Genel Bakış

KUMSALDA, ORMANDA, DAĞDA HER YERDE !
Kolay kullanımı, engebeli yollarda yüksek manevra yeteneği ile gerçek bir spor yapma şansı.

BS 150 ATVU-15 dayanıklılığı ve yük taşıma amaçlı taşıyıcı barları ile Siz'i yüklerinizden kurtarıyor. Günlük hayatınıza ait herşeyi geride bırakarak, doğaya atacağınız adımınız için, en doğru seçenek.

Tasarım

Yüksek hareket kabiliyetindeki BS 150 ATVU-15; ideal tork ve güce  sahiptir. BS 150 ATVU-15  eğlence, saha keşif, orman devriyesi, off-road sürüş ve kurtarma operasyonlarında kullanılabilir.

Motor Blogu

150 cc. 7.500 d/d' da 5,8 kw. güç üretebilen, arazi koşullarında ileri/geri vites değişim imkanı ile ihtiyaç duyabileceğiniz manevra kabiliyetindeki güçlü motora sahip kamp arkadaşınız.

Fren Sistemi

BS 150 ATVU-15, önde el ile kumanda edilen emniyet disk fren sistemi ve ayaktan pedal ile kumanda edilen merkezi (ön/arka) hidrolik disk fren sistemiyle hem kullanım kolaylığı, hem de üst düzey güvenlik sunuyor.

Tekerlek

BS 150 ATVU-15, 10 inch ölçülerde ön ve arka jantlarla, kullanım kolaylığı ve kıvrak manevra kabiliyetine sahip olarak tasarlanmıştır.

Gösterge Paneli

Çok fonksiyonlu dijital göstergesi üzerinde; N ikaz ve geri vites ışığı, uzun far ikaz ışığı, sağ / sol sinyal ikaz ışıkları, uzun / kısa far ışığı, park ışıkları ile mil / km. mode seçenekli hız sayacı yer almaktadır.

Aydınlatma & İkaz Lambaları

BS 150 ATVU-15, önde çift far aydınlatması, ön ve arka tampon sağ ve soluna konumlandırılmış sinyalleri, arka kuyruğa konumlandırılmış arka stopu ile hem şehir trafiğinde, hem de doğada ihtiyacınızı karşılayabilecek aydınlatma yetisindedir.

Güçlü Port Bagaj

ATV'nizin ön ve arka kısmında, gezilerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz ekstra yük taşıma alanı olarak, metal port bagajları mevcuttur.

KUMSALDA, ORMANDA, DAĞDA HER YERDE !

Kolay kullanımı, engebeli yollarda yüksek manevra yeteneği ile gerçek bir spor yapma şansı.

BS 150 ATVU-15 dayanıklılığı ve yük taşıma amaçlı taşıyıcı barları ile sizi yüklerinizden kurtarıyor. Günlük hayatınıza ait herşeyi geride bırakarak, doğaya atacağınız adımınız için, en doğru seçenek. Off-Road aktivite planlarınızda, şehir içi kullanım izinli (on-road) ürününüzü evinizden çıkışınızdan itibaren kullanabiliyor olmanız gerçek bir avantaj.

Güçlü ve geniş tırnaklı lastikleri, tutunmayı maksimuma çıkarırken kumsal, orman ve dağda da rahat bir hareket imkanı sunuyor. 

150 cc. dört zamanlı motora sahip ürün, geri vitesi de standart donanım olarak sunuyor.

Teknik Özellikler

Motor Tipi Tek Silindir, Dört zamanlı, Hava Soğutma
Motor Hacmi 150 cc
Silindir Çapı x Stork 57.4 x 57.8 mm
Sıkıştırma Oranı 10±0.1:1
Yakıt Sistemi Karbüratör
Maksimum Güç 5.8 kw at 7500 minˉ¹
Maksimum Tork 8.7 Nm at 6000 minˉ¹
Ateşleme Tipi CDI
Şanzıman Otomatik F / N / R
Boyutlar (UxGxY) 1680 x 990 x 1080
Tekerlekler Arası Mesafe 1060 mm
Yakıt Tankı Kapasitesi 6.6 ± 0.2 lt
Ağırlık 170±3 kg
Maksimum Taşıma Kapasitesi 151 kg
Frenler Ön/Arka Kampana / Disk
Tekerlek Ölçüsü Ön 21x7- 10
Tekerlek Ölçüsü Arka 20x10 – 10