MONDIAL ile
ŞEHRİN YOLLARINI KEŞFET
CROSS

HIZLI ÜRÜN ARA

X-Treme MAXX - 200
Mondial CROSS
X-Treme MAXX - 200

Enerjinin Yeni Adı: X-Treme Maxx 200 Enerjik, genç ve dinamik bir tasarıma sahip X-Treme Maxx 200, her türlü yol koşullunda yanında olmaya hazır bir yol arkadaşı. X-Treme Maxx 200’ün 197 cc’lik...

0 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle
250 X-Treme Enduro
Mondial CROSS
250 X-Treme Enduro

Sınır Tanımayan Performans Güçlü, doğaya hükmeden duruşu ve özgür yapısıyla üstün yol tutuş özelliğini her teker döndüğünde hissedeceğiniz X-Treme Enduro, kusursuz sürüşler yaşamanızı sağlıyor. ...

0 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle

CROSS

Yeni nesil tasarımları, asil duruşları ve güçlü performansları ile şehir içinde ve arazi koşullarında motor sürme keyfini doyasıya yaşamanızı sağlayacak olan Cross motosikletler, farklı özelliklere sahip çeşitli modelleri Mondial Motor sayfalarında!

Modern teknolojiden faydalanarak farklı kullanım alanlarına uygun tasarlanan Cross motorlar, yapmayı planladığınız seyahatlerde veya şehir içi ulaşımda kontrolün hep sizde olduğunu bilerek güvenli sürüşler yapmak için tercih edebileceğiniz araçlardır.

Üstün Performans Sunan Cross Motorlar

Modial Motor sayfalarında; çeşitli özellikleri ile farklı sürücülere hitap eden X-Treme Maxx 200 ve 250 X-Treme Enduro modelleri yer almaktadır. Etkin motor güçleri ve aerodinamik yapıları ile dilediğiniz alanda istediğiniz performansı yakalamanızı sağlayacak olan Maxx 200 ve 250 X-Treme Enduro motosikletler, tasarımlarında tercih edilen amortisörler ile sürüş boyunca konforlu bir şekilde seyahat etmenizi kolaylaştırmaktadır. Sürücünün özellikle de arazi şartlarında daha konforlu yolculuklar yapmasına fırsat tanıyan tasarımları ile öne çıkan Cross motorlar, gösterge panelleri ile devir, hız, yakıt ve vites bilgilerine kolay bir şekilde ulaşmayı sağlamaktadır.

X-Treme Max 200 Motosiklet

Daha çok başlangıç seviyesindeki kullanıcılarına hitap eden ve yakıt tüketimi düşük olan X-Treme Max 200 motosiklet, özellikle de gece yolculuklarında güvenli bir şekilde seyahat etmeyi sağlayan ön ve arka farlara sahip bir araçtır. Her türlü arazi koşulunda mükemmel frenleme sağlayan ön ve arka disk fren sistemine de sahip olan Max 200 motosiklet, şehir içinde yüksek tutuşa ve arazi koşullarında güvenli bir şekilde yol almaya imkân tanıyan dişli tekerlekleri sayesinde kontrolü basit bir şekilde gerçekleştirebilen bir modeldir.

250 X-Treme Motosiklet

Profesyonel sürücülere yönelik olan ve ayarlanabilir amortisörü ile kullanım kolaylığı sağlayan model olarak öne çıkan 250 X-Treme motosiklet, düşük emisyonlu egzozu sayesinde doğayı koruyan son derece kullanışlı bir araçtır. Genişletilmiş ve dayanıklı hale getirilmiş olan arka port bagajı ile Cross motor tutkunlarının gözdeleri arasında yer alan 250 X-Treme motosiklet modeli, ön ve arka disk fren sistemi ile arazide ve şehir içinde güvenli bir şekilde durmaya da fırsat tanımaktadır.

Eğer siz de iki teker tutkunuysanız ve almayı düşündüğünüz motorun yüksek performansa sahip ve her koşulda sürmeye müsait olmasını istiyorsanız, Mondial Cross motorlar tam size göre! Farklı modelleri bulunan Cross motosikletleri, online katalogda detaylı bir şekilde inceleyebilir, satış noktalarına tıklayarak size en yakın şubeyi ziyaret edebilir ve beğendiğiniz motoru yerinde görebilirsiniz!