MONDIAL ile
ŞEHRİN YOLLARINI KEŞFET
SCOOTER

HIZLI ÜRÜN ARA

Wing
Mondial SCOOTER
Wing

Şık tasarımı ve detay özellilkleri ile WING, B sınıfı motosiklet ehliyeti ile kullanılabilmektedir. M.T.V. den (Motorlu Taşıtlar Vergisi) muaftır.

16.179 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle
50 ZNU
Mondial SCOOTER
50 ZNU

Senin Tarzın! Şık ve zarif tasarımıyla dikkat çeken yeni 50 ZNU ile nostaljik yolculuk başlasın. B sınıfı ehliyet ile kullanılabilen, Motorlu Taşıtlar Vergisi’nden Muaf ve Euro 4 normlarına uygun ...

18.450 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle
50 Revival i
Mondial SCOOTER
50 Revival i

Trafiğe Ekono-Minik Çözüm 49,6 cc 7.500 d/d da 2,3 kw güçteki CVT motoru ile yakıt tüketiminde cimri, tasarımıyla sevimli, her yaştan kadın-erkek tüm kullanıcılara hitap eden harika bir scooter. ...

16.352 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle
100 Ritmica
Mondial SCOOTER
100 Ritmica

Ritim Sende… Motorlu Taşıtlar Vergisi’nden (MTV) muaf, 99 cc motor hacmine sahip enjeksiyonlu ve fan soğutmalı yapısı sayesinde tüm şehirde ritim sürebilirsin. Şehir içinde günün her anı rahatç...

20.163 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle
Mash 125i
Mondial SCOOTER
Mash 125i

Şehre Renk Kat Günlük ulaşımdan keyif dolu gezintilere ya da trafikte takılmaktan sadece özgürce dolaşmak istediğinizde Mash 125i, tasarımı ve konforlu selesi ile size ve yol arkadaşınıza çıkmak i...

21.618 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle

SCOOTER

Şehrin trafiğinde vakit kaybetmemek ve özellikle de ilkbahar ile yaz aylarında sıcak havaların etkisini hissetmeyerek keyifli yolculuklar yapmak için tercih edebileceğiniz Mondial Scooter modelleri, Mondial Motor sayfalarında!

Tasarımları ile hemen herkesi büyüleyen ve hem kadın hem de erkek sürücülere hitap eden Scooter motorlar, çeşitli modelleri ile şehir içinde ulaşım için vazgeçilmez aracınız olacak!

Şehirde Özgürce Hareket Sağlayan Scooter Motorlar

Farklı motor hacimleri ve çeşitli renk seçenekleri ile beğenilerinize sunulan Scooter motorlar, kullanılan süspansiyon teknolojileri sayesinde daha konforlu sürüş deneyimi sağlamalarının yanı sıra, farklı modellerde yer alan kanallı disk ya da kombine fren sistemleri ve arka kampana frenler ile sürücülere güvenli yolculuklar yaşatmaktadır. Sürücülerin gece yolculuklarında daha net görüş elde etmelerine ve diğer araçlar tarafından fark edilmelerine fırsat tanıyan aydınlatma ve ikaz lambaları ile günün her saati yolculuk imkânı sunan Mondial Scooter’lar, düşük emisyonlu egzoz sistemleri sayesinde çevreye de duyarlı araçlardır. Ergonomik olarak tasarlanan ve seri manevra kabiliyetine sahip olan Scooter motorlar ile, siz de motor sürerken hissedilen özgürlüğü doyasıya yaşayabilirsiniz!

50’lik Motosiklet Modelleri

Yakıt tüketiminde cimri olmaları ile önce çıkan 50’lik motosiklet modelleri, tasarımları sayesinde şehir içi trafiğinde seri ve hızlı bir şekilde yol almayı sağlamaktadır. Hem erkek hem de kadın kullanıcılar tarafından sık tercih edilen 50’lik Scooter motorlar, bireysel kullanımın yanı sıra ticari olarak da değerlendirilme imkânı bulunan araçlardır.

100’lük Motosiklet Modelleri

100 cc’lik motor hacimleri ile şehir içinde istenilen performansı yakalamayı sağlayan, tasarımları ile göz dolduran ve şehrin sokaklarında özgürce dolaşarak yeni sürüş deneyimleri edinmeyi sağlayan 100’lük motor modelleri, Scooter motorlar arasında en çok tercih edilen araçlar olarak ön plana çıkmaktadır.

125’lik Motosiklet Modelleri

Tasarımları ile hem kadın hem de erkeklerin dikkatini çeken 125’lik motosiklet modelleri, üstün performansları ve şehir içi kullanıma uygun yapıları ile günlük kullanımın yanı sıra ticari amaçla da değerlendirilebilecek araçlardır. Konforlu seleleri ile sürüş sırasında sürücünün rahat yolculuk yapmasını olanaklı hale getiren 125’lik Scooter motosikletler, farklı renkleri ile her tarzdan insana hitap eden modelleri içerisinde barındırmaktadır.

150’lik Motosiklet Modelleri

Kırmızı, beyaz ve mavi renk seçenekleri ile kullanıma sunulan 150’lik motosikletler, sportif ve asi tasarımları ile motor tutkunlarının merakını uyandıran araçlardır. Sürücünün trafikte güvenli bir şekilde yol almasını sağlamak adına son derece sağlam fren disk sistemleri kullanılan 150’lik Scooter motosikletler, konforu ve yüksek performansı bir arada isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Şehir içi ulaşım ve gezinti gibi kişisel amaçlara ek olarak, paket servis gibi ticari amaçlar için de değerlendirilme imkânı bulunan ve motosiklet tutkunlarının sürmekten keyif alacağı tasarıma sahip olan Mondial Scooter’lar hakkında detaylı bilgiye Mondial Motor sayfalarından ulaşabilir, beğendiniz modeli yerinde incelemek için satış noktaları sayfasını ziyaret ederek size en yakın mağazayı kolayca bulabilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA

Mondial resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

Mondial E-Bülten'e kayıt olarak Mondial ile ilgili yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olun.

TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI

Merkezimiz ile iletişime geçerek tüm sorularınız için yardım alabilirsiniz.

444 80 850 800 448 3 862