MONDIAL ile
ŞEHRİN YOLLARINI KEŞFET
CUB

HIZLI ÜRÜN ARA

SFC MINI 50 ec
Mondial CUB
SFC MINI 50 ec

Mini Cub! B sınıfı ehliyet ile kullanıma uygun, Motorlu Taşıtlar Vergisi’nden muaf yeni 50 SFC seninle her yerde! Euro 5 normlarına uygun, yarı otomatik sistemiyle debriyaj kullanmaksızın vites...

43.159 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle

CUB

Kullanıcılar için bir tutku olan motosikletler; arazi, şehir içi ve şehirler arası kullanımlara uygun tasarlanan farklı pek çok modeli ile insanların hayatlarını kolaylaştırdıkları gibi, ulaşım için de keyifli seçenekler sunuyor!

Mondial Motor sayfalarında yer alan CUB motosiklet modelleri, tasarımları ile yakın mesafe yolculuklarda veya şehir içi ulaşımda etkili bir şekilde değerlendirilebilecek; düşük yakıt tüketimleri ile de tasarruf etmeyi kolay hale getirebilecek motosikletler olarak ön plana çıkmaktadırlar.

Şık Tasarımı İle Dikkat Çeken 100 SFC Snappy X

Mondial resmi web sayfasında yer alan CUB motor modelleri kategorisinde; beyaz, kırmızı, siyah ve mavi renk seçenekleri ile öne çıkan Snappy X yer almaktadır. Tasarımında tercih edilen teleskopik amortisörler ile yolculuk boyunca konfordan taviz vermek istemeyenlerin değerlendirebileceği CUB motor modeli, ön ve arka farları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmasının yanı sıra; trafikte fark edilirliği arttırarak güvenli bir şekilde yol almaya olanak sağlayacak araçtır. 100’lük motorlar arasında önemli bir yer kaplayan, motorlu taşıtlar vergisinden muaf olması sayesinde kullanıcısını ekstra giderlerden koruyan ve kontakta güvenlik sağlayan kilit mekanizması ile aracı hırsızlık gibi durumlara karşı koruma altına alan Snappy X motosiklet, bireysel ve ticari kullanıma son derece uygun bir araçtır.

Bireysel Kullanım

Özellikle de şehir içi ulaşımlarda sürücülerin hem konforlu bir şekilde hem de vakit kaybı yaşamadan yolculuk yapmalarına fırsat tanıyan Snappy X motosiklet modeli, şık ve dikkat çekici tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Hem kadın hem erkek kullanıcılar tarafından değerlendirilebilecek olan Snappy X motor modeli, gövde bölümünde kullanılan detayları sayesinde motor tutkunlarının bireysel kullanım için sık tercih ettikleri araçların başında gelmektedir.

Ticari Kullanım

Yakıt tüketiminin az olması sayesinde ticari amaçlı değerlendirmelere son derece uygun olan Snappy X motor modeli, paket servis ve kurye gibi hizmetlerde büyük ve küçük çaplı işletmeler tarafında sık tercih edilmektedir. Yük taşımayı kolaylaştıran arka port bagaj yapısı ile ticari kullanımlarda sürücülere büyük avantalar sağlayan Snappy X motosiklet, sahip olduğu sele ile de hafif yükleri taşımak için ekstra alanlar oluşturan kullanışlı ve kaliteli bir araçtır.

Çevreci egzoz tasarımı sayesinde doğayı korumayı da mümkün hale getiren Mondial CUB modelleri hakkında detaylı bilgi için online kataloğu ziyaret edebilirsiniz. Karşınıza çıkan motosiklet modellerini etraflıca inceleyebilir, beğendiklerinizi yerinde görmek için ihtiyaç duyabileceğiniz satış&servis noktalarının bilgilerine sayfadan ulaşabilirsiniz!

SOSYAL MEDYADA

Mondial resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

Mondial E-Bülten'e kayıt olarak Mondial ile ilgili yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olun.

TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI

Merkezimiz ile iletişime geçerek tüm sorularınız için yardım alabilirsiniz.

444 80 850 800 448 3 862