MONDIAL ile
ŞEHRİN YOLLARINI KEŞFET
Modeller

HIZLI ÜRÜN ARA

Modeller

Motosiklet Modelleri

2004 yılından bu yana kullanıcılara keyifli sürüş deneyimleri yaşatmak için çalışmalarda bulunan Uğur Motorlu Araçlar A.Ş.’nin markası olan Mondial, tüm motosiklet modellerini resmi web sayfasında sizlerle buluşturuyor!
Şehir içi ve şehirler arası yolculuklarda ve engebeli arazilerde değerlendirmeye uygun çeşitli pek çok motor modeli ile farklı tarz kullanıcılara hitap eden Mondial; güçlü, gelişmiş ve pratik kullanıma uygun tasarımlara sahip araçları heyecan verici sürüş zevki yaşamak isteyenlerin beğenilerine sunuyor!

Şık ve Konforlu Mondial Motorlar

Mondial online kataloğunda; Scooter, Touring, Cub, Cross, Enduro, Buccaneer ve E-Mon motosiklet modelleri yer alıyor. Elektrikli motosiklet E-Monlar şehir içi ve kısa mesafe kullanıma uygun, Cub ve Scooter’lar; seri ve manevra kabiliyeti yüksek, Touring’ler ise; konforlu ve yüksek performanslı araçlar olarak Mondial motorlar arasından öne çıkıyor. Ayrıca engebeli arazilerde daha rahat hareket etmek için tasarlanan Enduro ve Cross’lar da; zor arazi koşullarının üstesinden kolay bir şekilde gelmeyi sağlayan sportif ve dayanıklı modellerdir. Dikkat çekici ve retro motosiklet severler için özel olarak tasarlanan Buccaneer ise, göz dolduran tasarımı ile zamana meydan okumak isteyenlere hitap ediyor. 

Touring Motosiklet Modelleri

100’lük ve  125’lik gibi farklı motor hacimlerine sahip olan çeşitli modelleri ile özgür ruhlu insanların şehirler arası yolculuklarda sık tercih ettikleri motosikletlerin başında gelen Touring’ler, konforlu yapıları ve şık tasarımları ile kullanıcıların muhteşem deneyimler edinmelerine fırsat tanıyor.

Scooter Motosiklet Modelleri

Daha çok şehir içinde bireysel ya da ticari amaçla değerlendirilebilecek şekilde tasarlanan Scooter motor modelleri; seri manevra kabiliyetleri, düşük yakıt tüketimleri ve trafikte vakit kaybetmenin önüne geçen tasarımları ile hem kadın hem de erkek kullanıcılar tarafından sık tercih ediliyor.

Cub Motosiklet Modelleri

Yenilen kilit sistemleri sayesinde dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı kapsamlı bir şekilde koruma altına alınan Cub motosikletler, düşük yakıt tüketimli motorları ve ekstra taşıma alanı oluşturan sele yapıları ile son derece kullanışlı araçlar olarak ön plana çıkıyor.

Cross Motosiklet Modelleri

Özellikle de engebeli arazilerde kolay ve güvenli bir şekilde yol almak için tercih edilen araçların başında gelen Cross motor modelleri; yüksek performans sergileyen motorları ve zor şartlara uygun dinamik tasarımları ile off-road aktivitelerin vazgeçilmez araçlarından olarak kategori sayfalarında sizlerle buluşuyor.

Enduro Motosiklet Modelleri

Konforlu yapıları, uzun yollara uygun tasarımları ve kişisel eşyaları kolay bir şekilde taşımayı sağlayan aksesuarları ile motosiklet tutkunlarının vazgeçilmezlerinden olan Enduro’lar, uzun yollarda eşsiz deneyimler edinmeye olanak sağlıyor.

Buccaneer Motosiklet Modelleri

Yolların korsanı olarak nitelendirilen ve farklı tasarım araçlar ile dikkat çekmek isteyenler tarafından değerlendirilen Buccaneer motor modelleri; şık detayları, ergonomik ve konforlu sele yapıları ile sık tercih edilen araçların başında geliyor.

E-Mon Motosiklet Modelleri

Çevreye duyarlı olan ve enerji tasarrufu sağlayan E-Mon elektrikli motor modelleri, B sınıfı ehliyetler ile kullanılabilen ve farklı tasarımları ile bireysel kullanımın yanı sıra ticari amaçla da değerlendirilme imkânı bulunan araçlar olarak kategori sayfalarında beğenilerinize sunuluyor.

Farklı renk seçenekleri sayesinde hemen her kullanıcın kendi tarzına göre modele ulaşabileceği Mondial motorlar; konforlu yapıları, çeşitli teknik özellikleri ve yüksek manevra kabiliyetleri ile trafikte seri bir şekilde yol almayı kolaylaştırıyor. Teknolojinin avantajlarından faydalanarak son derece kullanışlı hale getirilen motor modelleri hakkında daha detaylı bilgiye Mondial Motor sayfalarından ulaşabilirsiniz. Kategoride yer alan Mondial motosikletler içerisinde tarzınıza ve kullanım amacınıza uygun araçları bulabilir, beğendiğiniz ürünleri yerinde görmek için ihtiyaç duyabileceğiniz satış&servis noktalarının bilgilerini kolayca edinebilirsiniz!

SOSYAL MEDYADA

Mondial resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

Mondial E-Bülten'e kayıt olarak Mondial ile ilgili yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olun.

TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI

Merkezimiz ile iletişime geçerek tüm sorularınız için yardım alabilirsiniz.

444 80 850 800 448 3 862