MONDIAL ile
ŞEHRİN YOLLARINI KEŞFET
TOURING

HIZLI ÜRÜN ARA

50 UAG
Mondial TOURING
50 UAG

Şehrin yeni yüzü, sportif görünümlü, zarif tasarımlı, MTV’den muaf, B ehliyeti ile kullanılabilinen, ergonomik sele yapısının rahatlığı ile enerjisine fazlasıyla kapılacağın 50 UAG 50 silindir hacmin...

49.226 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle
125 Drift L
Mondial TOURING
125 Drift L

Senin Tarzın! Drift serisinin yeni üyesi, keskin far görünümüne sahip Drift L ile tutkuyu yaşayın. 124 cc hacimli, 8,00 kW güç üretebilen, tek silindirli, dört zamanlı motor bloğu ile yollarda çok...

87.025 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle
125 Vulture i
Mondial TOURING
125 Vulture i

Tüm Yollar Senin! Vulture İ 125 touring sınıfında yer alan ancak classic çizgilerin yoğunlaştığı bir tasarıma sahip. Şehir içi ve stabilize yol şartlarına uygun kullanıma yönelik yeni Vulture İ 12...

83.301 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle

TOURING

Şehir içi ve şehirler arası ulaşımda daha rahat hareket etmek ve motorun yaşattığı özgürlüğün tadını doyasıya çıkarmak için tercih edilebilecek olan Touring motosiklet modelleri, Mondial Motor sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Yüksek performansları ile kullanıcıların gözdelerinden olan ve fren sistemleri ile güvenli yolculukların kapılarını açan Touring motosikletler, klasik ve sportif tasarımlarıyla her tarza hitap eden araçlar olarak ön plana çıkmaktadır.

Şehri Keşfetmenin Yeni Adı Touring Motosikletler

Mondial Motor sayfalarında yer alan Touring kategorisinde, çeşitli renk seçenekleri ve özellikleri ile farklı motor kullanıcılarına hitap eden pek çok motosiklet modeli yer almaktadır. Aydınlatma ve ikaz lambaları sayesinde gündüz ve gece yolculuklarında diğer araçlar tarafından fark edilmeyi ve özellikle de geceleri yolu net bir şekilde aydınlatmayı sağlayarak güvenli sürüşlerin kapılarını açan Touring motosiklet modelleri, farklı motor güçleri ve konforlu deneyimlere olanak sağlayan amortisörleri ile iki teker üstünde rahat sürüşler yaşamanıza yardımcı olacaktır. 

100’lük Touring Motosiklet Modelleri

Motosiklete yeni başlayanların sık tercih ettikleri modellerin başında gelen 100’lük Touring’ler, sportif ve şık tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Kırmızı, beyaz ve siyah gibi çeşitli pek çok renk seçeneği sayesinde sürücülerin kendi tarzlarına uygun modellere ulaşabilecekleri 100’lük motosikletler, konforlu yapıları ile şehir içi ve şehirler arası yolculuklarda değerlendirebilecek araçlardır.

125’lik Touring Motosiklet Modelleri

125 cc’lik motor hacimleri sayesinde sürüş sırasında üstün performans yakalamaya fırsat tanıyan Touring motosikletler, keskin hatları ve uyum içerisindeki parçaları ile asi tasarımlara sahiptir. Yüksek benzin depo kapasiteleri ile uzun yolculuklarda yakıt sıkıntısı yaşamanın da önüne geçen 125’lik motosikletler, kullanılan fren sistemleriyle sürücülere maksimum güvenlik sağlamaktadır.

SOSYAL MEDYADA

Mondial resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

Mondial E-Bülten'e kayıt olarak Mondial ile ilgili yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olun.

TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI

Merkezimiz ile iletişime geçerek tüm sorularınız için yardım alabilirsiniz.

444 80 850 800 448 3 862