MONDIAL ile
ŞEHRİN YOLLARINI KEŞFET
TOURING

HIZLI ÜRÜN ARA

100 UAG
Mondial TOURING
100 UAG

97 cc. 8.500 d/d da 6,8 kw. güce sahip yeni motor blok yapısındaki 100 UAG ile ekonomik seyahatler gerçekleştirebilirsiniz.

4.390 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle
100 MG Superboy
Mondial TOURING
100 MG Superboy

97 cc. 8.500 d/d da 6,8 kw. motor gücüne sahip, performansı mükemmel, düşük yakıt tüketimi ile ekonomik, tasarımıyla gençliğin yeni tutkusu.

4.890 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle
110 UCG
Mondial TOURING
110 UCG

110 cc, tek silindir, 4 zamanlı, üstten eksantrikli ve 6.5 kw güç üretme kapasitesine sahip 110 UCG de mükemmel gücü hissedersin.

4.490 TL

4.081 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle
125 MH Drift
Mondial TOURING
125 MH Drift

Sınıfının en yüksek performansına sahip, aerodinamik yapısı, şık görünümü ile etkileyici ve muhteşem bir motosiklet.

6.290 TL

5.719 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle
MH Minör
Mondial TOURING
MH Minör

A1 Ehliyet ile kullanılabilen MH Minör, sahip olduğu 124,8 cc hacimli, 8,70 kW güç üretebilen, tek silindirli, dört zamanlı, hava soğutmalı ve içten balansörlü motor bloğu ile yollarda çok hızlı kaçıyor.

6.290 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle
150 MG Superboy-X
Mondial TOURING
150 MG Superboy-X

Tutkunun Diğer Adı Üstün performansını, mükemmel tarzı ve düşük yakıt tüketimiyle birleştiren 150 MG SuperBoy X, hem konforlu hem de güvenli sürüş keyfini yaşatır. 149 cc 8500 d/d’da 9.00 kw motor gü...

5.190 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle
150 KT
Mondial TOURING
150 KT

KT EFSANESİNE GÜÇ KATTIK ! KT efsanesi yıllardır rahatlığı ile tanınırken, yapılan 149 cc balansörlü motor bloğu geliştirmesi ile rahatlık ve güç ikiye katlandı. Kırsalda yada şehirde asfalt veya pat...

6.090 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle
150 MR Vulture
Mondial TOURING
150 MR Vulture

Özgür Ol, Kendin Ol! 150 MR Vulture touring sınıfında yer alan ancak classic çizgilerin yoğunlaştığı bir tasarıma sahip. Şehir içi ve stabilize yol şartlarına uygun kullanıma yönelik üretilmiş bir ür...

6.290 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle
150 Z-ONE
Mondial TOURING
150 Z-ONE

Özgürlüğün Peşinde Touring sınıfının sportif görünüme sahip modeli 150 Z-One, şehirde ve uzun yolculuklarda daha konforlu yolculuklar yapabilmen için yenilendi. Yüksek güvenlikte sürüşler için tas...

7.890 TL

7.172 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle
150 MH Drift
Mondial TOURING
150 MH Drift

Büyüsüne Kapıl İster şehir içinde ister şehir dışında keyifle kullanabileceğin Yeni 150 MH Drift’in çevikliğine ve gücüne hayran kalacaksın. 150 MH Drift ile gideceğin yere karar vermen yeterli. ...

6.590 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle
180 Z-ONE S
Mondial TOURING
180 Z-ONE S

Şehrin Yollarını Keşfet Touring sınıfının sportif görünüme sahip modeli 180 Z-One S, şehirde ve uzun yolculuklarda daha konforlu yolculuklar yapabilmen için yenilendi. Yüksek güvenlikte sürüşler i...

9.090 TL

8.264 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle

TOURING

Şehir içi ve şehirler arası ulaşımda daha rahat hareket etmek ve motorun yaşattığı özgürlüğün tadını doyasıya çıkarmak için tercih edilebilecek olan Touring motosiklet modelleri, Mondial Motor sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Yüksek performansları ile kullanıcıların gözdelerinden olan ve fren sistemleri ile güvenli yolculukların kapılarını açan Touring motosikletler, klasik ve sportif tasarımlarıyla her tarza hitap eden araçlar olarak ön plana çıkmaktadır.

Şehri Keşfetmenin Yeni Adı Touring Motosikletler

Mondial Motor sayfalarında yer alan Touring kategorisinde, çeşitli renk seçenekleri ve özellikleri ile farklı motor kullanıcılarına hitap eden pek çok motosiklet modeli yer almaktadır. Aydınlatma ve ikaz lambaları sayesinde gündüz ve gece yolculuklarında diğer araçlar tarafından fark edilmeyi ve özellikle de geceleri yolu net bir şekilde aydınlatmayı sağlayarak güvenli sürüşlerin kapılarını açan Touring motosiklet modelleri, farklı motor güçleri ve konforlu deneyimlere olanak sağlayan amortisörleri ile iki teker üstünde rahat sürüşler yaşamanıza yardımcı olacaktır. Daha çok klasik tarz sevenler tarafından sık tercih edilen ve tasarımları ile bütün dikkatleri üzerinde toplayan UAG, KT ve Masti gibi modellerin yanı sıra; Minör, MH, MG Superboy, Z-One ve MR Vulture gibi sportif detayların yer aldığı motosikletler de online katalogda bulunmaktadır.

100’lük Touring Motosiklet Modelleri

Motosiklete yeni başlayanların sık tercih ettikleri modellerin başında gelen 100’lük Touring’ler, sportif ve şık tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Kırmızı, beyaz ve siyah gibi çeşitli pek çok renk seçeneği sayesinde sürücülerin kendi tarzlarına uygun modellere ulaşabilecekleri 100’lük motosikletler, konforlu yapıları ile şehir içi ve şehirler arası yolculuklarda değerlendirebilecek araçlardır.

125’lik Touring Motosiklet Modelleri

125 cc’lik motor hacimleri sayesinde sürüş sırasında üstün performans yakalamaya fırsat tanıyan Touring motosikletler, keskin hatları ve uyum içerisindeki parçaları ile asi tasarımlara sahiptir. Yüksek benzin depo kapasiteleri ile uzun yolculuklarda yakıt sıkıntısı yaşamanın da önüne geçen 125’lik motosikletler, kullanılan fren sistemleriyle sürücülere maksimum güvenlik sağlamaktadır.

150’lik Touring Motosiklet Modelleri

Motosiklet tutkunlarının sık tercih ettiği Touring modellerinin başında gelen 150’lik motosikletler, dikkat çeken tasarımları ve konforlu yapıları ile sürücülere muhteşem deneyimler edinme fırsatı tanımaktadır. Düşük emisyonlu egzoz tasarımları sayesinde çevreyi de korumayı sağlayan 150’lik Touring motosiklet modelleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde şehir içi ve şehirler arası yolculukların vazgeçilmezleridir.

180’lik Touring Motosiklet Modelleri

Üstün performans sergilemeyi sağlayan güçlü motorları ile motosiklet tutkunlarının özellikle de uzun yolculuklar için kullandıkları 180’lik Touring motosikletler, kalkış ve sürüş sırasında mükemmel hız tepkimeleri oluşturmaktadır. Mavi ve yeşil renk seçenekleri ile üretimi yapılan 180’lik motosikletler, denge ve güvenlik gibi unsurların üst düzeyde tutulmaları sayesinde sürücünün yolculuk sırasında herhangi bir sıkıntı yaşamasının önüne geçmektedir.

Eğer siz de motosiklet tutkunuysanız ve kendi tarzınıza uygun klasik ya da sportif tasarıma sahip modeller arıyorsanız, Mondial Motor sayfalarında yer alan Touring motosiklet modelleri tam size göre! Çeşitli pek çok modeli ile kullanıcıların beğenebileceği ürünlerin yer aldığı kategori sayfalarında tarzınıza uygun motosikletleri bulabilir, satış&servis noktalarına tıklayarak size en yakın yeri öğrenip hoşunuza giden ürünü yerinde inceleyebilirsiniz!

SOSYAL MEDYADA MONDIAL

Mondial resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

Mondial E-Bülten'e kayıt olarak Mondial ile ilgili yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olun.

MONDIAL TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI

Merkezimiz ile iletişime geçerek tüm sorularınız için yardım alabilirsiniz.

+90 444 80 850 800 448 3 862