MONDIAL ile
ŞEHRİN YOLLARINI KEŞFET
TOURING

HIZLI ÜRÜN ARA

100 UAG  i
Mondial TOURING
100 UAG i

Euro 5 normlarına uygun, Motorlu Taşıtlar Vergisi’nden (MTV) muaf, performansı ile mükemmel düşük yakıt tüketimiyle ekonomik olan yeni 100 UAG İ. Modifiye gerektirmeyen eksiksiz  tasarımı ve kolay...

19.808 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle
125 Drift L
Mondial TOURING
125 Drift L

Senin Tarzın! Drift serisinin yeni üyesi, keskin far görünümüne sahip Drift L ile tutkuyu yaşayın. 124 cc hacimli, 8,00 kW güç üretebilen, tek silindirli, dört zamanlı motor bloğu ile yollarda çok...

34.260 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle
100 Superboy i
Mondial TOURING
100 Superboy i

Her An Seninle Euro 4 normlarına uygun, Motorlu Taşıtlar Vergisi’nden (MTV) muaf, performansı ile mükemmel düşük yakıt tüketimiyle ekonomik olan yeni 100 Superboy İ. Modifiye gerektirmeyen eksi...

21.867 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle
125 Superboy i
Mondial TOURING
125 Superboy i

Yollar Sana Uysun Şehir içi ve stabilize yol şartlarına uygun, kurye amaçlı kullanım ve günlük kullanımlara uygun 125 Superboy İ, 125 cc, 8500 d/d’da 7,3 kw güç üreten motor yapısı ile sınıfının s...

22.572 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle
Vulture 125 İ
Mondial TOURING
Vulture 125 İ

Tüm Yollar Senin! Vulture İ 125 touring sınıfında yer alan ancak classic çizgilerin yoğunlaştığı bir tasarıma sahip. Şehir içi ve stabilize yol şartlarına uygun kullanıma yönelik yeni Vulture İ 12...

32.177 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle

TOURING

Şehir içi ve şehirler arası ulaşımda daha rahat hareket etmek ve motorun yaşattığı özgürlüğün tadını doyasıya çıkarmak için tercih edilebilecek olan Touring motosiklet modelleri, Mondial Motor sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Yüksek performansları ile kullanıcıların gözdelerinden olan ve fren sistemleri ile güvenli yolculukların kapılarını açan Touring motosikletler, klasik ve sportif tasarımlarıyla her tarza hitap eden araçlar olarak ön plana çıkmaktadır.

Şehri Keşfetmenin Yeni Adı Touring Motosikletler

Mondial Motor sayfalarında yer alan Touring kategorisinde, çeşitli renk seçenekleri ve özellikleri ile farklı motor kullanıcılarına hitap eden pek çok motosiklet modeli yer almaktadır. Aydınlatma ve ikaz lambaları sayesinde gündüz ve gece yolculuklarında diğer araçlar tarafından fark edilmeyi ve özellikle de geceleri yolu net bir şekilde aydınlatmayı sağlayarak güvenli sürüşlerin kapılarını açan Touring motosiklet modelleri, farklı motor güçleri ve konforlu deneyimlere olanak sağlayan amortisörleri ile iki teker üstünde rahat sürüşler yaşamanıza yardımcı olacaktır. 

100’lük Touring Motosiklet Modelleri

Motosiklete yeni başlayanların sık tercih ettikleri modellerin başında gelen 100’lük Touring’ler, sportif ve şık tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Kırmızı, beyaz ve siyah gibi çeşitli pek çok renk seçeneği sayesinde sürücülerin kendi tarzlarına uygun modellere ulaşabilecekleri 100’lük motosikletler, konforlu yapıları ile şehir içi ve şehirler arası yolculuklarda değerlendirebilecek araçlardır.

125’lik Touring Motosiklet Modelleri

125 cc’lik motor hacimleri sayesinde sürüş sırasında üstün performans yakalamaya fırsat tanıyan Touring motosikletler, keskin hatları ve uyum içerisindeki parçaları ile asi tasarımlara sahiptir. Yüksek benzin depo kapasiteleri ile uzun yolculuklarda yakıt sıkıntısı yaşamanın da önüne geçen 125’lik motosikletler, kullanılan fren sistemleriyle sürücülere maksimum güvenlik sağlamaktadır.

150’lik Touring Motosiklet Modelleri

Motosiklet tutkunlarının sık tercih ettiği Touring modellerinin başında gelen 150’lik motosikletler, dikkat çeken tasarımları ve konforlu yapıları ile sürücülere muhteşem deneyimler edinme fırsatı tanımaktadır. Düşük emisyonlu egzoz tasarımları sayesinde çevreyi de korumayı sağlayan 150’lik Touring motosiklet modelleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde şehir içi ve şehirler arası yolculukların vazgeçilmezleridir.

180’lik Touring Motosiklet Modelleri

Üstün performans sergilemeyi sağlayan güçlü motorları ile motosiklet tutkunlarının özellikle de uzun yolculuklar için kullandıkları 180’lik Touring motosikletler, kalkış ve sürüş sırasında mükemmel hız tepkimeleri oluşturmaktadır. Mavi ve yeşil renk seçenekleri ile üretimi yapılan 180’lik motosikletler, denge ve güvenlik gibi unsurların üst düzeyde tutulmaları sayesinde sürücünün yolculuk sırasında herhangi bir sıkıntı yaşamasının önüne geçmektedir.

Eğer siz de motosiklet tutkunuysanız ve kendi tarzınıza uygun klasik ya da sportif tasarıma sahip modeller arıyorsanız, Mondial Motor sayfalarında yer alan Touring motosiklet modelleri tam size göre! Çeşitli pek çok modeli ile kullanıcıların beğenebileceği ürünlerin yer aldığı kategori sayfalarında tarzınıza uygun motosikletleri bulabilir, satış&servis noktalarına tıklayarak size en yakın yeri öğrenip hoşunuza giden ürünü yerinde inceleyebilirsiniz!

SOSYAL MEDYADA

Mondial resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

Mondial E-Bülten'e kayıt olarak Mondial ile ilgili yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olun.

TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI

Merkezimiz ile iletişime geçerek tüm sorularınız için yardım alabilirsiniz.

444 80 850 800 448 3 862