Üyelik Sözleşmesi

İş bu sözleşme Uğur Motorlu Araçlar Anonim Şirketi ile Üye arasında, www.mondialmotor.com internet sitesinin kullanım şartlarını düzenlemek amacıyla akdedilmiştir.

Uğur Motorlu Araçlar Anonim Şirketi, üyelerinin kişisel bilgilerini kanun, mahkeme kararları veya idari makamların talepleri üzerine gereği halinde ilgili resmi merciler ile paylaşma hakkına sahiptir.

Uğur Motorlu Araçlar Anonim Şirketi sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir.

www.mondialmotor.com üyeliği kişiseldir ve başkasına devredilemez.

Şifre sadece kullanıcı tarafından belirlenir. Şifrenin korunması kullanıcının sorumluluğundadır.Uğur Motorlu Araçlar Anonim Şirketi şifre kullanımından doğacak problemlerden, maddi manevi zararlardan kesinlikle sorumlu değildir. Kullanıcılar diledikleri zaman şifrelerini "Üyelik" bölümü altında yer alan "Şifre Yenileme" bölümünden değiştirebilir. Üye "kullanıcı" adıyla yapacağı her türlü işlemden bizzat kendisi sorumludur.

Kullanıcıların üyeliğini tamamlaması ve siteden tam anlamı ile yararlanabilmesi için Adı- Soyadı; adresi, e-posta adresi; cep telefonu, şifre ve cinsiyet bilgisini girmesi gerekmektedir. Bu işlem üye girişi yapmak şeklinde tanımlanmaktadır.

Üye, www.mondialmotor.com a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, Uğur Motorlu Araçlar Anonim Şirketi nin tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.

Üye, tüm hakları Uğur Motorlu Araçlar Anonim Şirketi ne ait olan ve www.mondialmotor.com üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

Uğur Motorlu Araçlar Anonim Şirketi herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını güncellemeler veya teknik gereksinimler sonucunda geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı Uğur Motorlu Araçlar Anonim Şirketi nin üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

Üye, iş bu sözleşmeyi daha sonra hiçbir itiraza mahal vermeyecek şekilde okuduğunu ve içeriğini kabul ettiğini beyan eder.

Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise Türk Kanunları (BK, TTK, HUMK, MK vesair) uygulanacaktır.

İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde Nazilli Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

Kullanıcı kayıt formunu doldurup formun altında bulunan "kabul ediyorum" butonunu tıkladığında bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.

SOSYAL MEDYADA

Mondial resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

Mondial E-Bülten'e kayıt olarak Mondial ile ilgili yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olun.

TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI

Merkezimiz ile iletişime geçerek tüm sorularınız için yardım alabilirsiniz.

444 80 850 800 448 3 862