Haberler

Mondial , www.mondialmotor.com.tr kurumsal web adresini yeni tasarımıyla kullanıcılarının beğenisine sundu.

Uğur Motorlu Araçlar’ın lokomotif markası Mondial,www.mondialmotor.com.tr web adresini ziyaretçileri, kullanıcıları ve iş ortakları için yeniledi.

Kullanıcı dostu olan Mondial daha iyi hizmet verebilmek adına web adresini güncelledi. Daha dinamik ve zengin yapıya sahip olan web sayfasında ürünler ve bayiler hakkında edinmek istediğiniz tüm bilgilere daha kolay ulaşabilme imkanı sunuyor. Mondial marka ürünlerinin (Touring, Scooter, Cub, Atv, Cross, Enduro) teknik özellikleri ve ürün tanıtımlarına ulaşabilir aynı zamanda ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilrsiniz. Aynı zamanda E-Mon markası elektrikli scooter modellerine ve CF Moto modellerine yönlendirme alanı da site içerisinde mevcuttur.

Her daim müşterilerine daha iyi hizmet vermek için çalışan, 10 yıldır kesintisiz Motosiklet Sektöründe Satış Lideri olan Mondial, kullanıcılarına hakkında daha detaylı bilgi vermek için zengin içeriğe sahip Kurumsal bölümü, satış, servis ve bayilik için gerekli formlara ulaşabilmek için Satış&Servis bölümü,  motosiklete dair gerekli bilgiler edinebilmek, talep ve önerilerinizi bırakabileceğiniz Müşteri Hizmetleri bölümleri ile ve  daha bir çok ayrıntıya ulaşabilmek için yenilenen yüzüyle www.mondialmotor.com.tr web adresine bekliyor.

8 Temmuz 2015 Çarşamba


Tüm Haberler
SOSYAL MEDYADA

Mondial resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

Mondial E-Bülten'e kayıt olarak Mondial ile ilgili yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olun.

TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI

Merkezimiz ile iletişime geçerek tüm sorularınız için yardım alabilirsiniz.

444 80 850 800 448 3 862