Haberler

Yollarda İz Bırak

Mondial 180 Z-One S, dikkat çekici renkleri ve spor tasarımıyla her zaman ilgi odağı olmaya hazır ol. Gücü, konforu ve dayanıklılığı ile yıllarca yolculuktaki en güvenilir arkadaşın olacak.

Gidebileceğin seyahatler için planlarını erteleme. Çünkü 180 Z-One S, yüksek ateşleme gücüne sahip yapısıyla, 179 cc 8.500 d/d’da 11.5 kw güç üreten, kalkış ve sürüş esnasında mükemmel hız tepkimeleri oluşturan SOHC motoru uzun mesafelerde üstün performans sergiler.

Bozuk yollar, beklenmedik çukurlar…180 Z-One S’in, ön süspansiyonunda ters amortisör ve arka süspansiyonda ise; çift kademeli helezon yay sistemi ve gaz sıkıştırmalı kombine amortisör yapısı kullanılarak yolculuk anında seni yormayacak şekilde tasarlandı.

180 Z-One S’in bilyalı külbütör sistemi subap aşınmalarını en alt seviyeye indirir. Karbon debriyaj sistemi debriyaj balatalarının 6 kata kadar daha dayanıklı olmasını sağlar.

2 farklı (Yeşil, Mavi) renk seçeneğine sunan 180 Z-One S’ler uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile Mondial satış noktalarında seni bekliyor.

23 Ocak 2017 Pazartesi


Tüm Haberler
SOSYAL MEDYADA

Mondial resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

Mondial E-Bülten'e kayıt olarak Mondial ile ilgili yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olun.

TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI

Merkezimiz ile iletişime geçerek tüm sorularınız için yardım alabilirsiniz.

444 80 850 800 448 3 862