Haberler

B sınıfı ehliyet ile kullanıma uygun 50 Revival

Trafikte pratiklik ve ekonomiklik olunca tüm yollar Revival’e çıkar. Motosiklet ehliyetine ihtiyaç duymadan, B sınıfı otomobil ehliyeti ile kullanılabilen 50 Revival ile scooter keyfini doyasıya yaşayın.

Trafiğe takılma derdi olmadan tüm yolların kullanıcısına açık olmasını sağlayan 50 Revival, motosiklet kullanmaya yeni başlayacak erkek-bayan tüm sürücüleriler için uygun tasarıma sahip.

49,6 cc 7.500 d/d da 2,3 güçteki CVT motoru ile yakıt tüketiminde de cimri olan 50 Revival, ön soğutma kanallı disk fren sistemi ile güvenli yolculuklar yaşatır.

Sürüş konforu için ön süspansiyon sisteminde teleskobik ön amortisörler ve arka süspansiyon sisteminde ise helezonik sistemde tek amortisör kullanılmış olup güvenli yolculuklar yaşatırken; siyah, kırmızı ve mavi olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunan 50 Revival, kullanıcılarının zevklerine de hitap etmeyi başarıyor.

Kullanıcısı ile tüm kolaylıkları bünyesinde toplayan 50 Revival Motorlu Taşıtlar Vergisinden (MTV) muaftır.

Çevreci ve düşük emisyonlu egzoz yapısına sahip 50 Revival ile baharda şehrin rüzgarı hissetmek için daha fazla bekleme, hemen bir Mondial Yetkili bayisine uğra.

14 Mayıs 2018 Pazartesi


Tüm Haberler
SOSYAL MEDYADA

Mondial resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

Mondial E-Bülten'e kayıt olarak Mondial ile ilgili yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olun.

TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI

Merkezimiz ile iletişime geçerek tüm sorularınız için yardım alabilirsiniz.

444 80 850 800 448 3 862